0532 789 01 17
Karamürsel Yol Yardım
Karamürsel Yol Yardım

Karamürsel Yol Yardım

Yol yardım olarak en güvenilir, en kaliteli hizmeti veren, en uygun fiyatlarla müşterilerini düşünen yol yardım hizmetini 24 saat acil kurtarıcı tarafından siz değerli müşterilerimize yılların vermiş olduğu deneyim, yine yılların vermiş olduğu güvenin gururuyla biz veriyoruz.


Aracınız istenmeyen bir şekilde rampadan aşağı devrilmesi, takla atması, bir menfeze düşmesi, bariyer dışına sürüklenmesi durumları içinde kurtarıcı isteyebileceğiniz gibi bu hizmetlerin bütününü kurtarıcı da sağlamaktadır.


Firmamız, acil yol yardım kaydıyla sizlere profesyonel düzeyde acil kurtarıcı desteği vermektedir. Hizmetimizde saat sınırlaması ve mesai saatleri diye bir kavram bulunmamaktadır. Yılın her günü 7/24 açık yol yardım olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

 

 

En Yakın Yol Yardım

 

En yakın yol yardıma mı ihtiyacınız var? Aracınız birdenbire bozuldu ve yolda mı kaldınız? En yakın kurtarıcı servislerimiz arasından size en yakın olanı sevk ediyoruz.

 

24 Saat Yol Yardım

 


24 saat yol yardım hizmeti verdiğimiz semtlere 7 Gün 24 saat kurtarıcı hizmet veren firmamız sizin için bulunduğunuz adrese en yakın çekici hizmetini yönlendirir.

 


Acil Yol Yardım

 


Acil kurtarıcı olarak oto yardım hizmetiyle 7/24 yolda kalmış vatandaşlarımızın yardımına koşmaktayız.

 

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014